Товари ві∂
ВИРОБНИКА
мінімальне замовлення 6000грн

З Вами і для Вас!

Товари ві∂ ВИРОБНИКА

мінімальне замовлення 6000грн

Наші товари

 • category image
  ПАПКИ
  КОМПАНІЯ ІМАГО УКРАЇНА є одним із небагатьох виробників папок картонних на теренах України. Асортиментний ряд папок нашої компанії  представлений багатьма позиціями. Палітра технічних характеристик по  картону, видах замків, варіацій з фасуванням та оптимальною логістикою дає можливість нашим клієнтам забезпечити широкі  потреби їхніх покупців.
  Призначена  для зберігання документів,рефератів,іншої паперової документації.
  Детальніше
 • category image
  ПАПІР, КАРТОН ПАКУВАЛЬНИЙ
  Категорія Папір, картон пакувальний зацікавить споживачів , які широко використовують папір у різних видах  пакування , перекладання , наповнення тари , обгортання та гігієнічного збереження будь-яких продуктів, а також в побуті, під час транспортування товарів, в швейному виробництві та т.п.
   КОМПАНІЯ ІМАГО УКРАЇНА  пропонує декілька видів паперу, який підходить для пакування - папір обгортковий, крафт папір, газетний та офсетний папір. 
  Зателефонуйте нам і наші працівники підберуть оптимальний варіант пакувального паперу, який задовольнить Ваші потреби! Наявність виробничої бази дає можливість виготовити необхідні формати під замовлення.
  Детальніше
 • category image
  ПАПІР ХАРЧОВИЙ
  Група товарів  ПАПІР ХАРЧОВИЙ , ПАКУВАЛЬНИЙ  зацікавить споживачів , які широко використовують папір у різних видах  пакування , перекладання , наповнення тари , обгортання та гігієнічного збереження продуктів харчування.
  Працівники  КОМПАНІЇ  ІМАГО УКРАЇНА   максимально ефективно проконсультують Вас  з питань підбору паперу та картону, а також прорахують найбільш оптимальний варіант пакувального та харчового паперу .
  Детальніше
 • category image
  ПАПІР ТА КАРТОН ПЛОТЕРНИЙ НА ЛЕКАЛА
  Група ПАПІР та КАРТОН НА ЛЕКАЛА   КОМПАНІЇ ІМАГО УКРАЇНА  буде цікава споживачам швейного напрямку діяльності.
  В нашому асортименті представленні картони на лекала різної товщини, маси та форматів, а також з різними метражами намотки.
  Папір плотерний в основному форматів 1600, 1680 мм та масою 48,8-60 г/м2. Розмаїття видів паперу дає можливість  забезпечити потреби наших клієнтів в повному обсязі.
  Детальніше
 • category image
  КАНЦЕЛЯРСЬКА ГРУПА ТОВАРІВ
  Канцелярська група товарів КОМПАНІЇ ІМАГО Україна представлена асортиментом необхідним для задоволення потреб споживачів. В дану групу входять : папір ВАТМАН , папір газетний та офсетний А4-А5 формату, папір офісний різного класу ,папір кольоровий в форматах, а також папір для заміток 9*9 мм . Дана продукція виготовляється нашими виробничими потужностями. Якість продукції , пакування та маркування забезпечує використання її в більшій мірі для продажу канцелярськими мережами та сервісного обслуговування клієнтів.
  Детальніше
 • category image
  ПАПІР
  Група ПАПІР є однією з найбільших в асортиментному ряді КОМПАНІЇ ІМАГО УКРАЇНА . Розмаїття видів паперу дає можливість забезпечити потреби наших клієнтів в повному обсязі. Можливість порізки та переробки паперової сировини забезпечує максимальний результат при використанні нашої продукції у виробничих процесах наших клієнтів. У нас Ви зможете знайти папери та картони відомих виробників.
  Детальніше
 • category image
  КАРТОН
  КОМПАНІЯ ІМАГО УКРАЇНА є постачальником різних видів картону в Україні і за кордон. В цьому розділі Ви можете найти потрібний саме Вам макулатурний картон (марка GD-2, GD-3,GT-4,CKB,UD-1,UD3) в ролях і листах, палітурний картон (Україна, Європа), а також картон з ПЕ для виробництва паперових стаканів та посуду різного гатунку та властивостей. У нас Ви можете придбати від картон під ваші потреби , наявність виробничої бази дає можливість виготовити необхідні формати під замовлення.
  Детальніше
 • category image
  ПОЛІГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ
  КОМПАНІЯ  ІМАГО УКРАЇНА є імпортером та  постачальником різних видів поліграфічних матеріалів, які широко використовуються в поліграфії. В цьому розділі Ви можете знайти  матеріал палітурний (папвініл) в різній кольоровій гаммі, спирт ізопрополовий та розчинники для використання в галузях народного господарства.
  Детальніше
 • category image
  ПОЛІГРАФІЧНА ХІМІЯ IMAGO
  Поліграфічна хімія "IMAGO" - це сировина, яка поєднала в собі і багаторічний досвід, і високу якість підтверджену часом та постійними клієнтами, і помірну ціну. Спробуйте нашу продукцію та переконайтесь в її якості самостійно! 
  Детальніше

Індивідуальне замовлення швидко

У найкоротші терміни виготовимо індивідуальне замовлення, яке необхідне саме Вам!